Witaj w swoim prywatnym zaciszu

Niestandardowy wolnostojący dom

4+2
4+2
4,900 SqFt
Niestandardowy, wolnostojący, 3-poziomowy dom położony w Prime Port Credit, spacerem do jeziora Ontario! Nowo wybudowany (2020) wyposażony w 4+2 sypialnie, 6 łazienek wykonanych z najlepszych materiałów, kunszt i nowoczesny design! Spójne, wysokiej klasy wnętrza umieszczone na 4900 stopach kwadratowych całkowicie wykończonej powierzchni. Wypełnionesłońcem główne piętro z salonem, jadalnią i pokojem rodzinnym z 3-stronnymkominkiem gazowym. Otwarta, duża, współczesna kuchnia wyposażona jest wdrewniane szafki, marmurowe blaty, okazałą wyspę, wysokiej jakościwbudowane urządzenia Sub Zero / Wolf ze stali nierdzewnej, aluminiowe drzwi i okna od podłogi do sufitu z funkcją przechylania, wyjście naprzestronny zadaszony ganek z wieloma miejscami do siedzenia. Niekończąca się lista funkcji, w tym sufity o wysokości 10 stóp, polerowane ściany z marmuru i granitu, dodatkowa kuchnia na niższym poziomie, wykończenie zewnętrz z egipskiego wapienia, sufity, podłogi oraz drzwi i okna uwieńczone eleganckimi listwami w iście królewskim stylu, dwie pralnie i wiele innych. Duży basen o głębokości 160 stóp. Idealna rezydencja gotowa do zamieszkaniadla światowej kadry kierowniczej lub rodziny.

cena $ 2,980,000

kroki od jeziora

Prestiżowy Lakeview - Mineola

Dom położony jest w bardzo poszukiwanej nadbrzeżnej dzielnicy Lakeview,wszystko, czego potrzebujesz, znajduje się tuż za progiem. 937 Goodwin Roadznajduje się kilka kroków od jeziora Ontario, zaledwie kilka minut od nabrzeżaLakeshore Waterfront, przystani, dworca kolejowego Port CreditGO iautostrady QEW. Lakeview ma również fantastyczne możliwości nauki. Bardzoposzukiwany Mentor College znajduje się w odległości krótkiego spaceru, zprestiżowymi szkołami publicznymi i katolickimi, w tym Westacres PublicSchool (miejsce 13), Gordan Graydon Collegiate i Cawthra Park SecondarySchool (oferujące wyjątkowe i bardzo poszukiwane specjalności artystyczne iprogram muzyczny). Znane centra handlowe, restauracje, kawiarnie icukiernie, sklepy, targi owocowe i kwiatowe w odległości kilku minutspacerem. 20 minut do centrum Toronto i lotniska Pearson, Square One iSherway Gardens. 937 Goodwin Road to idealna lokalizacja dla zapracowanejrodziny, celebrytów, sportowców lub dyrektorów finansowych. Dyskretna,końcowa ulica z dużymi sąsiednimi rezydencjami ... nie można przegapić!

Mississauga

ROZKWITAJĄCE MIASTO

Mississauga to niezwykle urokliwe miasto sąsiadujące z Toronto nad jezioremOntario. Mississauga to popularne miejsce zakupów, ma kilka centrówhandlowych, w tym Square One, jedno z naszych największych centrówhandlowych w całej Kanadzie. Mississauga jest obdarzona wspaniałymnabrzeżem jeziora Ontario. W centrum Mississauga City Center znajduje sięMississauga Civic Center z charakterystyczną wieżą zegarową, Living ArtsCentre i ogromną Bibliotekę Centralną Mississauga. Znajdziesz tam równieżdziewicze tereny chronione przy rzece Credit, dwa szpitale (Credit ValleyHospital i Trillium Health Centre), rozległy kampus Uniwersytetu TorontoErindale College przy Mississauga Road oraz Hershey Center, w którymodbywają się duże imprezy sportowe i rozrywkowe, to zalążek wielkiegomiasta. 937 Goodwin Road to prestiżowe osiedle z dużymi działkami i rezydencjami, wktórym zamieszkują gwiazdy, menedżerowie i wybitni obywatele. Wspaniałalokalizacja dla elity.

KONTYNUUJ wycieczkę

WYCIECZKA 3D

GALERIA

BROSZURA

OPIS DOMU

ROKLAD DOMU

MISSISSAUGA

las wypełniony zwierzyną łowną i dziką przyrodą

Pośrednicy Nieruchomością

David Oey

Agent Nieruchomości